IEKŠĒJĀ BĒRNA DZIEDINĀŠANA TERAPIJAS GRUPA

Visiem mums ir bijusi bērnība. Kādam tā bijusi ne pārāk gaiša un priecīga, kādam citam gluži pretēji – pārāk salda un bezrūpīga. Katram ir bijusi sava bērnība… Ja bērnībā mūsu vajadzības netiek apmierinātas, mēs sliecamies kļūt par pieaugušajiem ar ievainotu “Iekšējo bērnu”. Ja mūsu bērnības vajadzības būtu apmierinātas, mēs nebūtu kļuvuši par “pieaugušiem bērniem”.

Kad cilvēks atgūst savu ievainoto Iekšējo bērnu, sāk parādīties viņu brīnišķīgā dabiskā bērna radošā enerģija, jo integrēts un pieņemts Iekšējais bērns kļūst par jaunas vitalitātes avotu.

Mūsu neirozes un personības traucējumi ir sekas neatrisinātajiem bērnības konfliktiem, kuri tiek atkārtoti mūsu dzīves laikā.

Iekšējais Bērns – neatņemama mūsu personības daļa, kas simbolizē atvērtību, radošo potenciālu, patiesu izbrīnu, interesi un vilkmi pie visa jaunā, māku baudīt mirkli un priecāties par dzīvi.

Kad bērna attīstība tiek aizkavēta, kad jūtas, īpaši dusmas un sāpes, tiek apspiestas, cilvēks izaug par pieaugušo ar dusmīgu, sāpinātu Iekšējo bērnu sevī.

Šis bērns spontāni un instinktīvi piesārņo pieauguša cilvēka uzvedību.
Ievainots bērns: baidās, uztraucas, cenšas, izdabā pieaugušajiem, cieš, dara visu iespējamo savai drošībai, visu laiku cenšas kaut kam atbilst, cenšas visiem patikt, spītējas, nelaiž vaļā, slēpjas, izjūt savu niecību, mazvērtību un nespēju tikt ar kaut ko galā.

Iekšējā bērna dziedināšanas terapijas grupa ir ātrākais un iedarbīgākais veids, kā radīt sevī dziedinošas izmaiņas.

– Esat pamanījuši, ka bieži apvainojaties uz tuviniekiem un citiem apkārtējiem cilvēkiem (aizvainojums – tas ir ierasts veids, kā reaģēt uz tām situācijām, kad netiek attaisnotas jūsu cerības);
– Baidāties neatbilst tam, ko kāds no jums sagaida, baidāties kļūdīties, jums ir ārkārtīgi svarīgi saņemt uzslavas un atzinību;
– Jums ir grūti pateikt “nē” citiem cilvēkiem;
– Neesat ar sevi apmierināti, prasāt no sevis pārāk daudz;
– Jūs izjūtat spēcīgu vainas sajūtu vai kaunu par sevi vai savu ģimeni;
– Jūs jūtat, ka “neesat sava partnera cienīga”, sajūta, ka partneris jūs agri vai vēlu pametīs;
– Pastāvīgi sliecaties uz vecāku viedokli, ir grūti viņiem nepaklausīt (dzīvojat saskaņā ar viņu “stratēģiju un plānu”);
– Jums ir dalītas jūtas pret vecākiem (dusmas, bailes, aizvainojums), esat pārliecināts par to, ka bērnībā neguvāt pietiekami daudz atbalsta, mīlestības un rūpju;
– Esat sevi pazaudējis attiecībās, pakārtojaties partnera prasībām un izjūtat spēcīgas bailes, ka zaudēsiet šo cilvēku (baidāties, ka jūs pametīs un atraidīs);
– Esat sevī vīlies, neticiet saviem spēkiem: baidāties uzsākt jaunus projektus, iepazīties ar jauniem cilvēkiem utml.;
– Pārdzīvojat dažāda rakstura uzmācīgas bailes;
– Jūtat spēku izsīkumu, prieka trūkumu un intereses par dzīvi zudumu.
Šī grupa būs noderīga un palīdzoša arī vecākiem, kuri audzina bērnus vai tikai vēl plāno bērniņu.

Grupa sāksies sestdien 2. oktobrī plkst. 10.00 un noslēgsies svētdien 3. oktobrī plkst. 18.00.
Sestdiena 2.10.2021: no 10.00 līdz 18.00
Svētdiena 3.10.2021: no 10.00 līdz 18.00

Brīvības iela 82, Rīga

dalībnieks skaitās reģistrējies grupai, ja ir:
– pieteicis savu dalību grupā, rakstot e-pastu: grupas@apzinatiba.com un
– apmaksājis reģistrācijas maksu.

– Ja reģistrācija un apmaksa grupai tiek veikta līdz
1.09.2021 – € 139,-
– Ja reģistrācija un apmaksa grupai tiek veikta līdz 
30.09.2021 – € 149,-
Vietu skaits ierobežots, lūgums pieteikties laicīgi. 
Ja dalībnieks atsakās piedalīties grupā, iemaksātā dalības maksa netiek atmaksāta.
Tiklīdz grupa tiks nokomplektēta, jaunu dalībnieku uzņemšana tiks pārtraukta.

Kaspars Bērziņš – sertificēts psihoterapijas speciālists, geštalta psihoterapeits, Integrālās psiholoģijas un psihoterapijas institūta vadītājs.
Kaspars Bērziņš ir Eiropas Geštalta psihoterapijas asociācijas biedrs; Latvijas Smilšu spēles terapijas asociācijas biedrs; Latvijas neatkarīgo psihoterapeitu un psihoterapijas asociācijas prezidents.
Kā pasniedzējs, regulāri vada dažādus publisko lekciju kursus par psiholoģiskām tēmām, apzinātas dzīves praktizēšanu un emocionālo inteliģenci.
Vairāk kā 20 gadu darba pieredze psiholoģijā, konsultēšanā un garīgā vadībā. Pateicoties ilggadīgai pieredzei vada pašizziņas, terapijas grupas un psiholoģiskā atbalsta grupas.

29355788 vai grupas@apzinatiba.com

  • Datums : 02.10.2021 - 03.10.2021
  • Laiks : 10:00 - 18:00 (Europe/Riga)
  • Norises vieta : Brīvības iela 82, Rīga

Registration Deadline Expired!!

Related Events