EMOCIONĀLĀ INTELIĢENCE ONLINE VIENAS DIENAS KURSS

Cilvēks ar augstu Emocionālās inteliģences (EQ – emotional intelligence – angļu valodā) līmeni valda pār emocijām, nevis emocijas vada viņu. Cilvēka inteliģences definīcijā ir iekļauta arī emocionālā inteliģence, kas ir spēja atpazīt savas un citu cilvēku emocijas, lai motivētu sevi un spētu labi vadīt savas emocijas kā arī emocijas attiecībās ar citiem cilvēkiem.

Mūsdienās Emocionālā inteliģence ir viens no personības nozīmīgākajiem faktoriem, kuram darba tirgū tiek pievērsta liela uzmanība, to uzskatot par profesionālās veiksmes priekšnoteikumu.

Emocionālā inteliģence ietver tādas dzīvei nepieciešamās prasmes kā komunikācija, motivācija, atbildība, empātija, sevis izpratne un pašregulācija.

Tāpat kā cita veida zināšanas un iemaņas arī emocionālo inteliģenci var attīstīt un trenēt.

Pirms 50 gadiem tika izveidots tests ar kura palīdzību noteica IQ (Intelekta līmeni), kas visus sekojošos gadus bija vienīgais vai svarīgākais cilvēka inteliģences indikators.

Emocionālā inteliģence ir vairākkārt svarīgāka par IQ, lai gūtu panākumus darbā vai personiskajā dzīvē.

Kā emocijas ietekmē Tavu dzīvi? Vai tiec galā ar savām emocijām? Vai apzinies visas emocijas, kas rodas Tevī? Atkarībā no tā, cik lielā mērā Tu saproti un jūti sevi būs atkarīgs Tavs emocionālais intelekts. Jo augstāks intelekts, jo laimīgāka un veiksmīgāka būs Tava dzīve.

Kursā iegūsiet teorētiskās zināšanas un tiks piedāvāti praktiski vingrinājumi, kurus regulāri praktizējot palielināsies Tavs emocionālais intelekts un apzinātības līmenis.

Emocijas nosaka mūsu lēmumus, tāpēc ir svarīgi atpazīt, apzināties un saprast savas jūtas un emocijas.

– spēju apzināties savas jūtas, justies labi, spēju justies pozitīvi visā, ko dzīvē darīsi;
– spēju labi saprasties, sadarboties un satikt ar cilvēkiem;
– spēju būt elastīgam, reālistiskam, efektīvi darboties problēmsituācijās un kompetenti rast risinājumus;
– spēju izturēt stresu bez panikas, nezaudējot kontroli, spēju palikt mierīgam un turpināt strādāt saspringtās situācijās;
– spēju pārbaudīt dzīvi, saglabāt pozitīvu skatījumu un kopumā justies apmierinātam ar sevi un dzīvi;
– spēju emocijas atpazīt citos cilvēkos, kas sevī ietver arī empātiju un spēju pieskaņoties citu vajadzībām;
– spēju vadīt attiecības, kas sevī ietver spēju kontrolēt citu emocijas un prasmi mierīgi mijiedarboties ar citiem.

Kurss ir veidots balstoties uz jaunākajiem un aktuālākajiem zinātniskajiem pētījumiem par emocionālo inteliģenci, apzinātību, apzinātības praktizēšanu.
Kursa dalībnieki iegūs gan teorētiskas, gan praktiskas zināšanas un iemaņas apzinātības praksē un emocionālajā inteliģencē, kā arī apgūs iemaņas, kā ar vienkāršu vingrinājumu palīdzību noņemt stresu, atjaunot spēkus, tikt galā ar emocionālas spriedzes situācijām un garastāvokļa svārstībām, mainīt lietu uztveri, kā arī kultivēt tādus prāta stāvokļus kā prieku, līdzjūtību pret sevi un citiem, iejūtību un pateicību.
Kursā būs 50% prakses un 50% teorijas. Kurss ir veidots tā, lai kursa dalībnieki apgūtu apzinātības, meditācijas un Emocionālās inteliģences pamatus un pēc grupas noslēguma varētu turpināt praktizēt patstāvīgi.

– Uzzināsiet, kas ir Emocionālā inteliģence un apgūsiet Emocionālās inteliģences pamatprincipus ar kuru palīdzību spēsiet saprast un kontrolēt savas un apkārtējo cilvēku emocijas, kas palīdzēs saprast sevi, iemīlēt sevi, pieņemt sevi, iegūt dzīvē haromiju, kā arī palīdzēs komunikācijā ar cilvēkiem gan personīgajā dzīvē, gan darbā;
– Iemācīsieties apzināties un atpazīt savas un citu cilvēku jūtas un emocijas, kā arī iemācīsieties tās pielietot savā dzīvē;
– Apgūsiet zināšanas par zemapziņas neierobežoto iespēju izmantošanu ikdienā;
– Apgūsiet iemaņas apzināti atslābināties un atbrīvoties no saspringuma un stresa;
– Apgūsiet iemaņas, kas palīdzēs meditāciju un apzinātību praktizēt ikdienā.

Kurss notiks 25.09.2021 plkst. 10.00 – 17.00 ar pusdienu pārtraukumu (apm. plkst. 13.00 – 14.00).

Dalībnieks skaitās reģistrējies kursam, ja ir:

– pieteicis savu dalību kursā, rakstot e-pastu: grupas@apzinatiba.com un
– apmaksājis dalības maksu.

– Reģistrējoties un veicot apmaksu līdz 3.09.2021 – € 39;
– Reģistrējoties un veicot apmaksu līdz 24.09.2021 – € 49.

Vietu skaits ierobežots, lūgums pieteikties laicīgi. Tiklīdz grupa būs nokomplektēta, pieteikšanās kursam tiks pārtaukta. Ja cilvēks atsākās piedalīties kursā reģistrācijas maksa netiek atmaksāta.

Kaspars Bērziņš – sertificēts psihoterapijas speciālists, geštalta psihoterapeits, Integrālās psiholoģijas un psihoterapijas institūta vadītājs.
Kaspars Bērziņš ir Eiropas Geštalta psihoterapijas asociācijas biedrs; Latvijas Smilšu spēles terapijas asociācijas biedrs; Latvijas neatkarīgo psihoterapeitu un psihoterapijas asociācijas prezidents.
Kā pasniedzējs, regulāri vada dažādus publisko lekciju kursus par psiholoģiskām tēmām, apzinātas dzīves praktizēšanu un emocionālo inteliģenci.
Vairāk kā 20 gadu darba pieredze psiholoģijā, konsultēšanā un garīgā vadībā. Pateicoties ilggadīgai pieredzei vada pašizziņas, terapijas grupas un psiholoģiskā atbalsta grupas.

Kursa noslēgumā saņemsiet sertifikātu par piedalīšanos grupā.

T. 29355788 un e-pasts: grupas@apzinatiba.com

  • Datums : 25.09.2021
  • Laiks : 10:00 - 17:00 (Europe/Riga)
  • Norises vieta : Zoom

Registration Deadline Expired!!

Related Events